Знечулення

Сучасну стоматологію неможливо уявити без сучасних методів знечулення. Ми практикуємо професійний підхід до використання місцевого знеболювання. В залежності від віку та функціонального стану організму пацієнта лікар вибирає потрібний препарат. Перед тим, як зробити укол, лікар розпитує пацієнта щодо попередніх застосувань анестетиків, визначає алергологічний анамнез, і виходячи з цього приймає рішення щодо застосування того чи іншого знеболюючого.
Якщо раніше для знечулення використовували, в основному, новокаїн та лідокаїн, то на сьогоднішній день новокаїн не використовується взагалі, а лідокаїн – лише в якості геля аплікаційної анестезії. Такі препарати, як убістезин (артикаїн), септанест, мепівакаїн забезпечують повну втрату чутливості зуба та ясен у потрібній ділянці. В лікуванні широко використовуються препарати місцевої дії.
При потребі, дорослим проводиться лікування під потенційованим або загальним знечуленням, дітям – під загальним знечуленням! Проводимо загальний наркоз дорослим та дітям за допомогою наркозно-дихального апарату NEPTYN-Бельгія.

(Ціни в прейскуранті)