Пародонтологія

В той час, як карієс зубів та його ускладнення можуть бути легко діагностованими і успішно вилікуваними, то проблемі захворювань пародонту, тобто тканин, які оточують зуби, та їх профілактиці на даний час приділяється недостатньо уваги. Про це свідчить сумна статистика – 95% дорослого населення та 60% дітей і підлітків страждають від цієї патології.

Лікування пародонтиту

Успішне лікування пародонтиту вимагає тісної співпраці лікаря з пацієнтом і можливе лише тоді, коли воно є комплексним (терапевтичне, хірургічне та ортопедичне). Ми вже протягом 19-ти років працюємо в напрямку лікування захворювань пародонту, допомагаємо своїм пацієнтам вирішити цю проблему. Ми підходимо до лікування патології пародонту, враховуючи причини її виникнення, та намагаємося ліквідувати або зменшити фактори, що викликають захворювання.

Основа успішного лікування пародонтиту – оптимальна гігієна порожнини рота. Тому на першому місці знаходяться процедури професійної гігієни – зняття зубних відкладень за допомогою ультразвукових апаратів, Air-Flow, спеціальних паст і поліруючих гумок. Також ми навчаємо пацієнтів індивідуальній гігієні порожнини рота і підбираємо необхідні засоби.

Головна небезпека цієї хвороби у тому, що вона проходить безболісно, а кровотеча починається під час загострення. Лікування пародонтиту бажано починати ще до виникнення симптоматичних проявів, враховуючи дані рентгенівського обстеження.

Комплексне лікування пародонтиту в медичному центрі включає не лише видалення над- і під’ясенних відкладень та грануляцій, що зумовлюють руйнівні процеси в пародонті, а й відновлення структури альвеолярного паростку щелепи з використанням направленої регенерації його тканин за допомогою остеопластичних матеріалів (кісткових замінників), що сприяє відновленню кісткової тканини та зв’язки зуба, а також проведення вестибулопластики або френектомії , видовження коронкової частини зуба.

(Ціни в прейскуранті)